O nás

Jsme a chceme být místem, které zkrátka je a nijak se nepřetvařuje. Tvořit atmosféru rodinného hostince. Být podnikem, kam přijdete uniknout na okraj lesa Včelného. Vychutnat si pivečka, dobrého vína, jednoduché a hlavně poctivé kuchyně. Opustit městský ruch. Strávit čas s rodinou, přáteli nebo jen sami se sebou. Zavzpomínat si, nebo třeba nově objevit… Přijďte vytvářet nové vzpomínky, těšíme se na Vás!

Bude nám potěšením, stát se místem pro vytváření Vašich vzpomínek.
Plánujete oslavu s rodinou nebo přáteli, hledáte klidné místo pro Vaše
firemní setkání, malou svatbu v blízkosti lesa Včelného, či oslavu jakékoli
jiné Vaší životní etapy? U nás nic není nemožné.

Rádi se stanemE místem vaší radosti.

Z Historie

Mařenka byla odjakživa rodinnou záležitostí. Kdysi dávno se původně malý řeznický krámek s výčepem proměnil na výletní hospodu “U Netíků”.

Habrovští ochotníci zde hrávali divadlo, stavovali se tu horáci, vracející se z trhu domů. V pokojích se zde vystřídalo mnoho letních hostů, toužících po klidu blízkosti lesa Včelného. Po smrti manželů Netíků převzala chod hospody dcera Marie, která přenechala hospůdce své krásné jméno , které ji už nikdo nikdá nevezme.

Nedílnou součástí našeho příběhu jste Vy, naši hosté. Rádi vidíme tváře, které jsme U Mařenky již potkali a těšíme se na další, které každý rok přinese.